Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan helyezzem át az appokat...

Hogyan helyezzem át az appokat android 4.2.2-nél a külső sd kártyára, ha a beállításoknál rámegyek az ''áthelyezés sd kártyára" gombra, de a tablet a belső sd-re teszi, mert szerinte van egy belső sd meg egy sd2/extsd?

Figyelt kérdés
Android 4.2.2, Overmax Qattor 10+

2013. dec. 23. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az sdcard a belső tároló, az extsd meg a külső, vagyis a rendes, fizikailag belehelyezett és cserélhető memóriakártya. A rendszerrel semmi gond nincs, androidnál ez így működik. Meg lehet cserélni ezt a két memóriát és akkor a memóriakártya lesz az sdcard, a belső tároló meg az extsd vagy azt is meg lehet oldani, hogy az egész belső tároló a rendszert szolgálja, így lesz egy jó pár gb-nyi hely amit csak a telepített alkalmazások fognak használni és egy jódarabig biztos nem lesz szükséges áthelyezni semmit. Viszont a memóriakártyára mindenképp szükséged lesz ebben az esetben, hiszen már nem fog szabadon a rendelkezésre állni a belső tároló, de legalább sdcardként fogja kezelni a memóriakártyát.
2013. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez hasznos lehet. De ha tudod, légyszi írd le a két tárhely felcserélésénel menetét.
2013. dec. 24. 12:22
 3/8 A kérdező kommentje:
És boldog karácsonyt!
2013. dec. 24. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez lenne az, a műveletet persze csak saját felelősségre szabad elvégezni.

Kellemes Ünnepeket!

2013. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kissé rizikósnak tűnik, és amíg van 2 év garancia, addig inkább nem próbálkoznék vele. Meg ez a tablet nem csak az enyém, és ha az egészet tönkretenném...hát lenne egy kis baj belőle, főleg, hogy egyszer a mobilomat tettem tönkre cm9-es főzött ROM-mal.
2013. dec. 24. 19:43
 6/8 anonim válasza:

sziasztok.

Nekem sikerült felcserélni, de az a gond,ha újraindítom a tabletet miután áthelyeztem az sd-re egy alkalmazást akkor sajnos azt írja ki, hogy nincs telepítve. (android 4.2.2)

2013. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én még nem cseréltem fel a 2 sd-t, de az már előjött, h ha kiveszem a külső sd-t (amire értelemszerűen nincs telepítve semmi, mert nem is lehet) , akkor úgy érzékeli mintha a belső sd-re telepített alkalmazásokat is kiszedném, így indáskor kiírja h az alk. Nincs telepítve. Ekkor vissza kell helyezni az extsd-t és újraindítani a tabletet.
2013. dec. 28. 10:55
 8/8 anonim válasza:
És hogy lehet azt csinálni, hogy a teljes belsőt használja?
2015. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!