Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Call of Duty 4: Modern...

A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben a mesterlövészes missio-n hogyan lehet továbbjutni?

Figyelt kérdés
Abban a részben tartok amiben a mesterlövésszel kell követni a fűben kúszva egy katonát. Ott tartok ahol egy fánál vagyok és 1 katonát kell kinyírni, és ott van egy nagy templomféle épület és egy kék kocs. Amikor már kinyírtam a hapit akkor nemtom hogy mit kell csinálni. Elvileg az a küldetés neve hogy "Kövesd a - nevű katonát" -= elfelejtettem a nevét. Szóval ott a hapika legyilkolása után mit kell csinálni??? Lécci segítsetek, mert a call of duty a kedvenc pc-s játékom. :)
2009. nov. 26. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:

templomféle épület és egy kék kocsi, nem ugrik be?

segítsen vki

2009. nov. 26. 15:20
 2/3 anonim válasza:
annyi a lényeg h mész vele.. és elértek 1 házhoz fent a toronyban van 1 fószer meg 2 a kocsinál. mentek tovább 1 sik terepre.. ott lekell feküdni és elkúszni a katonák között.. vigyázz h ne vegyenek észre mert akkor nincs menekvés! utána már gyerek játék
2009. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz de am már 2 napja kivittem a játékot és most multizni próbálok...
2009. nov. 27. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!