Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 félig magyr félig...

Windows 8.1 félig magyr félig portugál. -. -" hogyan lehet teljesen magyarra állítani?

Figyelt kérdés
most raktam fel a win 8.1 a laptopomra tökéletesen megy egyetlen problémája hogy alap nyelv portgulá, le töltöttem hivatalos oldalról a magyar nyelvi csomagot felraktam de most félig magyar félig protugál sőt van pár alap alkalmazsás ami angol.. -.- van valakinek valami ötlete hogy hogyan lehet teljesen magyarrá tenni ??
2013. dec. 23. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
és újraindítottad?
2013. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem is egyszer.. :/
2013. dec. 23. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

és írtad hogy a nyelvi csomagot az hivatalos oldalról töltötted.nekem is a win 8.1 magyar és én is telepítettem a németet de nekem a nyelvi csomagot maga a windows letöltötte és telepítette is nem pedig külön töltöttem le


próbáld ez szerint telepíteni



Pöccintsen befelé a képernyő jobb széléről, és koppintson a Beállítások, majd a Gépház elemre.

(Ha egeret használ, mutasson a képernyő jobb alsó sarkára, húzza a mutatót felfelé, és kattintson a Beállítások, majd a Gépház elemre.)


Koppintson vagy kattintson az Idő és nyelv, majd a Terület és nyelv elemre.


Koppintson vagy kattintson egy olyan nyelvre, amely alatt a Van hozzá nyelvi csomag felirat látható, majd koppintson vagy kattintson a Beállítások elemre.


Koppintson vagy kattintson a Letöltés elemre. A számítógéptől és a nyelvi csomag méretétől függően a letöltés hosszabb ideig is tarthat.


Ha ezt a nyelvet szeretné megjelenítési nyelvként beállítani, olvassa el A Windows megjelenítési nyelvének beállítása című következő szakaszt.

2013. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez már megvan. elméletben a windows szerint már teljesen magyar a windows csak gyakorlatilag nem:/
2013. dec. 23. 20:07
 5/8 A kérdező kommentje:
amugy ha már neked is win 8.1-ed van akk annyi kérdésem lenne még hogy aktivált windowsod van? eredeti vagy kalóz? ha kalóz akk hogy aktiváltad??
2013. dec. 23. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor telepísd ki majd vissza megint.mást nem tudok mondani vagy tölts le egy magyar verziót
2013. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt is úgy töltöttem hogy magyar TPB-ről mikor megláttam a portugál telepítőt majd ki esett a szemem.. :DD
2013. dec. 23. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
mingyárt küldök rá linket ami nekem van
2013. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!