Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA SA miért fagy le?

A GTA SA miért fagy le?

Figyelt kérdés

Régen még működött, akartam bele kocsit rakni, de amikor megnyitottam és a mentés után kimentem a Gettó-ra lefagy.

Fekete a képernyő, jobb alsó sarokban pedig kiírja hogy Gettó. Újraraktam ,de semmi.Maradt a régi.



2013. dec. 24. 09:36
 1/5 Mdnee válasza:
Szerintem ha letöltött, próbáld letölteni máshonnan, lehet, hogy rosszul rakta fel. Milyen géped van?
2013. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Win 7 Ultimate 64 bit

2Gb Ram

2x2Ghz Processzor

Nem lehet rosszúl felrakni hisz ez egy zip.

Régen működött, de most nem.

Szerintem letörlöm a GTA-t.És felrakom újra.

Mert régen .iso-t töltöttem le, most pedig .rar-t.

2013. dec. 24. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy este van a gettóban?
2013. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
*Nem lehet rosszul felrakni hisz ez egy rar.
2013. dec. 24. 09:50
 5/5 Levente1234 válasza:
Nekem is ez volt a problémám SA-al , aztán mikor máshonnan szedtem le jármüveket ill. másképp raktam be, mondjuk IMG tools al , a gond megoldodott , általában azert fagy be mikor kimész a házból mert ahol van az az auto , azt a tartományt is tölti be , de valami gubanc van vele és befagy ,nekemis ez volt a gond. Lehet orvosolni !! :D
2013. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!