Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Először is boldog Karit...

Getsun kérdése:

Először is boldog Karit mindenkinek! :D Mit lehet tenni? Nincs valami program ami kiütné ezt a win8.1nél? Bejön, és tetszik, mellesleg gyorsabb is mint a win7, de játékok terén ez egy katasztrófa :S

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne, hogy feltettem egy win8.1et és majdnem minden játéknál vagy dx errort, vagy elfogyott a ramom errort kapok, míg Win7nél ugyan ezek voltak a gépben, és semmi baja sem volt, nyugodtan játszottam még a Battlefield 4el is. Mostmár egy Hitman-Absolution is kifog rajta.

Egyébként 4gb 1600mhz-s ram, meg hd7850 (Túlhúzva OC verzió. )



2013. dec. 24. 10:24
 1/5 asdelmagad666 ***** válasza:
nekem is 8.1em van 4 giga rammal és nálam semmi hasonló probléma nincs esetleg rakj egy dx frissítést.
2013. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most raktam újra a gépet 8.1-el szóval minden a legfrissebb, csak játék közbe jön egy üzi, hogy sok ramot eszik, valamit zárjak be, indítsak újra. mégsézem, egy darabig oké, aztán egy 5perc múlva bezárja magától, ha csak közbe nem jön egy dx error ><
2013. dec. 24. 10:33
 3/5 asdelmagad666 ***** válasza:

attól, hogy most raktad fel még a directX et frissítheted mert nekem is kell alapból nincs.

Mikor én felraktam és elindítottam pl a League of Legends játékot nem találta a directXet szóval fel kell rakni.

Egy próbát megér nem vesztesz vele semmit

2013. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de minden a legfrissebb nálam.__.
2013. dec. 24. 10:48
 5/5 A kérdező kommentje:
rossz volt a windows, gondolom én, mert azóta egy újabb 8.1-et raktam fel, és nem jött elő ilyen probléma :)
2014. ápr. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!