Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudnék tenni a windowsomon...

Mit tudnék tenni a windowsomon, hogy ne omoljon össze állandóan?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de a windows használat közben gyakran megbolondul. Van, hogy 5 perc után de van, hogy csak két óra uán a kép egyszer csak elmegy...aztán visszajön a kurzor, majd egy ablak, majd egy másik, aztán megint elmegy...közben a gép lefagy és nem tudok csinálni semmi. Gombról ki kell kapcsolnom a gépet, ami nem túl egézséges neki. Arról nem is beszélve, hogy minden munkám ilyenkor oda. Újratelepítetem a windows, mindent letöröltem, vírusírtó van, a probléma mégis fent állt (pedig ugyan arról a CD-ről tettem fel és nem is ugyan azt). A másik tünet, hogy néha egyszercsak a hang bolondul meg. Amikor hangot ad ki (zene, egy kattintás vagy egy program bármilyen más hangja) zúgás jön ki helyette és ez így is marad egy restartig.

A gépen Ubuntu is van amin viszont egyik probléma sem merül fel akármeddig is használom. Híre sincs egy problémának sem, nem is használnám a win-t egyáltalán de van egy-két dolog amit csak windowson tudok csinálni ( konkrétan programozás, windowsra kell szóval Ubuntun nehéz lenne, nameg egy-két játék ).


Driverekre gyanakszom de sehol sem találok win 7 drivert a Sony Vaio VGN-FZ19VN-hoz csak Vistát mert Vista licences a laptop. Vistát viszont még véletlenül sem akarok rá tenni.


Valami ötlet ?



2013. dec. 24. 18:03
 1/3 Hegedus Csaba válasza:
Esetleg megpróbálhatod a Vista drivereket, unokabátyámék laptopjára jó volt a Win 8 driver (win 7re telepítve). Ha az Ubuntu tényleg nem nyfog, akkor valószínűleg igazad volt a hibát illetően, valószínűleg driveres a probléma. Próbáld meg a Vistás drivert, hátha jó lesz.
2013. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Feltettem és nem segített. Valami egyéb ötlet valakinek ?
2013. dec. 26. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
A fúrcsa hangok meg fagyások stb nekizárt hogy a gép alaplaphibás, ugyanis énis pont igy jártam minden hónapba windows telepités egér lefagyás stb. az alaplapom persze garanciális volt az ismerösöm bevitte a számitógépszervibe neki azt mondta a szervizes valamit javitot rajta nekem viszont azt mondta az üzletvezetö virusos volt a gépem. Nembánom de azt tudom hogy soha többet asrock alaplapot nefogok vásárolni most gygabyte alap van a gépembe semmi fagyás meg furcsa hangok sincsenek.
2014. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!