Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan érvényesítsem az...

Tomika888 kérdése:

Hogyan érvényesítsem az Origin kódot?

Figyelt kérdés

Röviden annyi történt, hogy megvettem a Fifa 14-et és a hátoldalán található kódot beírtam. Na most amikor beírtam elfogadták, de várakozás után sem adták hozzá a játéktáramhoz. Miután megszakítottam a telepítést, akárhányszor újra szeretném próbálni, kiírja, hogy ezt a kódot már használták. Ezáltal nem tudom használni a játékot.

KÉREM AKI TUD SEGÍTSEN MERT NAGYON FONTOS LENNE. MÁR AZ IS HATALMAS SEGÍTSÉG LENNE HA VALAKI TUDNA ADNI EGY LINKET AHOL BESZÉLHETEK AZ ORIGIN VAGY AZ EA ÜGYFÉLSZOLGÁLATÁVAL. IGAZÁBÓL TANÁCSTALAN VAGYOK SZÓVAL VÁROM A VÁLASZOKAT.


2013. dec. 24. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

"várakozás után sem adták hozzá a játéktáramhoz"


Indítsd újra a klienst, és ott lesz az. Ha mégsem, az EA live chattel rendelkezik. Persze nem árt, ha kommunikációképes vagy angolul.

2013. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!