Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dirt 3-ban hogyan kell Live...

Gerymiller kérdése:

Dirt 3-ban hogyan kell Live account-ot csinálni? Vagy bejelentkezni? Kérem segítsen aki tud! A játék eredeti, a többi lennt!

Figyelt kérdés
Megvettem eredetiben a Dirt 3-at. Feltelepítettem, de nem tudok bejelentkezni. Mindig azt írja ki hogy újat kell regisztrálnom. Ha regizek egy újat akkor kidob az Xbox.hu-n hogy csak Windows-os fiókkal működik. Csináltam windowsos fiókot.. De hogyan tovább?

2013. dec. 24. 19:32
 1/2 Hegedus Csaba válasza:

Offline kell regisztrálni.

Elindítod a játékot aztán bent azt hiszem a Home gomb megnyomásával érheted el a Live menüjét (feltéve, ha fent van a gépeden a Games for Windows Live, ha nincs, telepítsd fel: [link]

Ott aztán a create accountra klikk, a szöveget lejjebb görgetve ki lesz emelve egy olyasmi szöveg, hogy "create offline account" vagy valami ilyesmi, de biztos, hogy "offline account" szöveget kell keresned. klikk rá, majd írj be nevet, aztán elvileg kész van, ebbe bejelentkezve van offline GFWL profilod:))

Remélem tudtam segíteni!

2013. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtál, de találtam más utat :)

leírom, hátha valakinek segítek ezzel a módszerrel..

annyi volt a hiba hogy amikor kéri a szülőd e-mail-jét akkor is egy Xbox fiókosat kell megadni, és azzal tudsz majd bejelentkezni :)

2013. dec. 24. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!