Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok tv-ben HD-s...

Hogyan tudok tv-ben HD-s filmet nézni? Konvertálót keresek

Figyelt kérdés
TV-ben nem tudom elindítani a HD-s filmeket, mert .mkv formátumban van. Keresek egy ingyenes konvertálót, amivel át tudom konvertálni a HD-s filmet .avi formátumba, mert azok a filmek mennek, amik ilyen formátumban vannak. Próbálkoztam eggyel, de az egy filmet valami 120 GB-ra csinált át. Értelmes válaszokat légyszíves!
2013. dec. 25. 00:34
1 2
 1/12 Osynho ***** válasza:
médialejátszó
2013. dec. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Format factory.
2013. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez így eléggé karcsú infó, mivel az MKV ugyan úgy konténerformátum, mint az AVI, tehát fogalmunk sincs, hogy mivel van a film kódolva és te sem tudod hogy épp mire fogod újrakódolni...


Inkább olvass utána mielőtt konvertálsz...

2013. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gondolom az mkv-ket letöltötted, a konvertálás sok, idő, töltsél le xvideket.
2013. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A TV-m nem képes felismerni a .mkv-s videókat, filmeket, ezért szeretném átkonvertálni .avi-s formátumra, mivel azokat elindítja, felismerni, olyanokat szoktam nézni (de ezek nem HD-sak). Szeretnék megnézni egy HD-s filmet, de nem ismeri fel a TV. Nem tudom ennél jobban megfogalmazni sajnálom. Letöltök egy HD-s videót a youtuberól .avi-s minőségben jön le, olyan szépen meg tudom nézni, hogy csak na.
2013. dec. 25. 15:41
 6/12 A kérdező kommentje:
xvid meg nem HD-s szar minőségű
2013. dec. 25. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy AVI még lehet HD vagy Xvid is, na ehhez mit szólsz??

Sem az hogy MKV, sem az hogy AVI nem határozza meg a minőséget, mert az egyik sem kodek csak egy kiterjesztés.


Keress rá google-ban, hogy "ingyenes videókonvertáló" és a hatezer találatból biztos lesz olyan, ami neked is megfelel...

2013. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
... ja de arra készülj, hogy a konvertálás beletelik filmenként 3-4 órába...
2013. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Azt hittem segítek vele, - mert látom nem igen értesz hozzá - mert utána meg jössz ide, mint a sok "hozzáértő", hogy kéne egy gyorsabb konverter, mert a mostani lassan rendereli a filmet. :D
2013. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Keress rá google-ban, hogy "ingyenes videókonvertáló" és a hatezer találatból biztos lesz olyan, ami neked is megfelel..."


Ha ez neked nem segítség, akkor add el a géped és vegyél egy fűnyírót, mert hogy nem értesz hozzá azzal még nerm lenne baj, de hogy mellette - ráadásul karácsonykor - ilyen kis arrogáns p.cs legyél, az már nem semmi...

2013. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!