Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Navon N650 Igo8 telepítés...

Navon N650 Igo8 telepítés koordináta megadás probléma megoldása?

Figyelt kérdés

2010-es térkép volt rajta, ezért lecseréltük csak a Magyarország térképet, de nem ismerte fel, visszaraktuk a régit, de már azt sem. Így nem volt más megoldás, felrakta egy úgy IGO8-as progit, a mappáját, meg a exe-t átírtan MobileNavigatorra és el is indult, ha kitöröltem a SYS.txt tartalmát, vagy most már utólag átírtam inkább az elérési útját a SYS.txt-ben.


A probléma, hogy északi koordinátát nem lehet megadni, mert nem írja be, kitörölni ki lehet, de be nem írja, ezenkívül elég sokszor megfagyott és a fű is sárga. Utóbbival még tudnánk együtt élni, de koordináta megadása mindenképpen kell.


Munkahelyi GPS, más is használná, így jó volna mihamarabb megcsinálnom. Tudtok segíteni?



2013. dec. 25. 11:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Raktam fel másikat, elvileg most rendben van.
2013. dec. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!