Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike:Global Offensiv...

Counter Strike:Global Offensive-ba miért nem tudok piacolni?

Figyelt kérdés

A raktáramból nem tudok eladni semmit :S

Ezt írja: "legutóbbi vásárlásom óta nem telt el 30 nap"

De viszont több mint egy éve vásároltam rajta mind 2 játékomat és azóta semmit nem vettem.. Nem tudod miért van? És nem ír semmi dátumot vagy valamit hogy esetleg mikor tudnék eladni.



2013. dec. 25. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Há 30 nap múlva xD


Amúgy most a steam egyes részei ,,összeomlottak", mert túl nagy terhelés alatt van :/

Én nem tudom megnyitni az inventorymat steamon, a store-t, community-t stb, de játszani tudok...

A barátaim közül van olyan aki még játszani se tud.


Szerintem várjunk pár napot, akkor lehet, hogy egy patch-el megoldódik a probléma, addig is kitartást :)

2013. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30 napot várni kell, ezzel próbálják a visszaéléseket megakadályozni.
2013. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem patch kell ide.

A Left 4 Dead-et ingyenesen elérhetővé tették 1 napra, aki rányom(ott) a letöltésre, az megkapta a játékot ingyen.

Most az emberek tömegesen töltenek lefelé, ezért halódnak a szerverek.


Meg hát ugye Holiday Sale.

2013. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Odáig rendben,hogy 30 napot kell várni.. De,mihez képest? :O Ugyanis a leírásban is említettem, hogy több mint 1 éve vásároltam utoljár steamen..
2013. dec. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!