Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki a gépemújratel...

Segítene valaki a gépemújratelepítésében?

Figyelt kérdés
A 32 bites operációs rendszeremet 64 bitesre szeretném leváltani. A Windows azt írta, hogy képes a 64 bites működésre. Valamit kéne csinálom, mielőtt elkezdem újratelepíteni az x64-essel? Illetve ha veszek egy eredetit, akkor azt ugy nem csak egyszer használhatom a gépemre?

2013. dec. 26. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ahoz hogy 64-bited legyen először is minimum 2gb ramod kell legyen de én 3gb-tól felfelé ajánlom,aztán a processzorod is 64 bites kell legyen.ha veszel eredetit én ugytudom azt többször is felrakhatod ugyanarra a gépre,nekem még nem volt eredeti de a barátnőm vett eggyet és már harmadjára tettem fel neki.amugy én ,,kalóz,, windows-t használok és tökéletesen megy csak mikor letöltöd olyat kell választani ami nincs felturbózva.
2013. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2013. dec. 26. 15:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!