Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A most újrarakott xp-re...

Duducika kérdése:

A most újrarakott xp-re visszatelepített programok közül az XnWiev-t akárhányszor is akarom felrakni-magyar nyelvűt- miért csak angolt tesz fel?

Figyelt kérdés
Nem adja fel a nyelvválasztás lehetőségét
2013. dec. 26. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy keress másik verziót, vagy használd a portable verziót... Azt hiszem az alapból magyar nyelvű.
2013. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tabaki ***** válasza:

Jaj már, dehogyisnem. Ugyebár innen, a hivatalos letöltőoldalról szerzed be a Standard vagy az Extended verziót, mivel azok tudják a sok nyelvet:

[link]

Ezután telepítéskor is felajánlja a nyelvválasztást, de ha ne adj' Isten mégse, akkor Tools->Options->Interface->Language (az első, legfelső opció a fülön)

2013. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igaz, nem írtam, hogy több letöltőoldalon is próbálkoztam, ahol kifejezetten ki volt írva: magyar, mégsem jött össze. Azért köszönöm szépen!
2013. dec. 27. 07:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne a letöltő oldalakat váltogasd, hanem a verziószámot!

És ahogy írtam már a portable is megoldás lehet.

2013. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tabaki ***** válasza:
Meg ahogy én írtam... A programokat amúgy is érdemes a saját honlapjukról letölteni, mindig az a legfrissebb, meg te választhatod ki, mit akarsz, ha több lehetőség is van. Mellesleg pont az XnView-t én is fölraktam tegnap (ha már szóba került), tehát a legközvetlenebb tapasztalatból beszéltem. Aki nem hiszi, járjon utána!
2013. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
rendesek vagytok, tényleg köszi, de próbáltam már a portable-t is, más verziószámot is, volt egy válasz, amelyben a honlap volt megjelölve, de az fizetős volt. Azt meg nem írtam, hogy free változat kell. De akárhogyan is, nem jön össze, biztosan az újrarakás volt rossz, mert azóta lassú is, mint a csiga. Öreg gép már, 9 éves és gyenge...
2013. dec. 28. 10:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Vegyél egy olcsó,használt, 2 magú procis gépet, 2 GB memóriával és rakj rá Windows7-et. Ez a régi gép már nehezen lesz jobb,vagy gyorsabb.

[link]

2013. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tabaki ***** válasza:

"volt egy válasz, amelyben a honlap volt megjelölve, de az fizetős volt"


"XnView is provided as FREEWARE (NO Adware, NO Spyware) for private or educational use (including non-profit organizations).

If you enjoy using XnView, Don't hesitate to help the developer with a small donation."


Vagyis, hogy az XnView INGYENSZOFTVER (NEM reklám- vagy kémprogram) magán- illetve oktatási célra (beleértve a nonprofit szervezeteket). Ha kedvedre való a használata, akkor ne habozz egy csekélyke adománnyal támogatni a fejlesztőt.


Miért nem jelezted, hogy a cégednek kell, hogy pénzt keressetek vele? Vagy csak a lelkiismereted nem hagyja, hogy fizetetlenül hagyjad, amikor olyan jó használni?

Nem árt néha elolvasni, mit ír a honlap, nem csak azon az alapon ítélni, hogy látsz-e rajta "€" jelet.

Amúgy, ha a saját honlapján fizetős lenne, akkor mások milyen alapon adnák ingyen?

2013. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez tud magyarul.

[link]

2013. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!