Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnyitni az...

Miért nem tudom megnyitni az nfo-fájlokat?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm szedte le nekem pendrive-ra egy játékot nfo fájl-ban és mikor megnyitom ezt írja ki :"A Rendszerinformáció nem tudja megnyitni ezt az NFO-fájlt. Lehet, hogy sérült, vagy fel nem ismert verziójú."

Miért van ez?? (Windows Vistám van)



2013. dec. 26. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Jegyzettömbbel tudod megnyitni.
2013. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tarsitsd a notepadhoz.
2013. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A keresőt még véletlenül se használd!


NFO fájl kiterjesztés


Kategória: Szöveges

Ismertető: Szöveges fájl, ami kalóz programokról tartalmaz információt. Tartalmazza a prgram változat leírását, és a terjesztők azonosítóját is. Általában a kalózprogrammal együtt terjesztik. A Windows a Microsoft Help programmal próbálja megnyitni, sikertelenül, ehelyett egy egyszerű szövegszerkesztővel lehet megnézni a tartalmát. (pl. Jegyzettömb)


[link]

2013. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy megnyitom jegyzettömbben...de aztán mit csináljak? (nem vagyok egy nagy informatika zseni sajnos, szóval nem kérek lehurrogást köszönöm.)
2013. dec. 26. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
NFO-fájlban játékot ? Hát abban biztos nem kaptál játékot, mert NFO-ban csak információk vannak.. Kell lennie ott iso v vmilyen más kiterjesztésű lemezkép fájlnak, ha nincs, akkor téged átvertek.
2013. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van mellette még egy SFV fájl...
2013. dec. 26. 22:54
 7/8 tabaki ***** válasza:

Létezik kifejezetten NFO-nézegető is:

[link]


Ettől függetlenül az NFO valóban egy közönséges szövegfájl, a játékoknak legfeljebb szériaszámát, usernevét, effélét szokták benne mellékelni. Ha a méretét megnézed, szerintem máris gyanús lehet, hogy hogyan férhetne el benne egy játék.

2013. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:
2013. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!