Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van bármi értelme a következő...

Van bármi értelme a következő programoknak ha van fent rendes vírusirtó és tűzfal?

Figyelt kérdés

Razer GameBooster és SystemCare?


Gyorsítanak bármit is? Illetve hogyan kell azokat használni hogy legyen eredménye is? Mert ha nem gyorsít igazán semmit, akkor hagyom őket, nem teszem fel.


2013. dec. 26. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
kb közük nincs egymáshoz, de azt a 2t sztem hagyd a francba.... bár kiváncsi lennék a rendes tűzfal+virusírtó kombódra is, mert ha ilyen szarokat akarsz használni, akkor az se biztos h jó ;)
2013. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem érnek ezek.

Vírusirtó is felesleges, elég egy jó tűzfal, Comodo vagy Outpost.

2013. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem linuxon még életem során 1 vírust láttam, az is windowst akarta támadni xĐ

Windowson réges régen a werez windows korszakban napi szinten akadatam vírusokba, de tiszta rendszer megvétele után, minimalizálódót kb. évi 1 msn/skype/face... üzenet küldő átverő linkre... de nem kattintottam rá. :-p

Szóval ha tiszta szoftvert használsz felesleges, elég egy router ami tűzfalként megvéd, külső támadástól.

Ha tört OS -t játékot, és programokat használsz, minden felesleges, még a pápa se tud megvédeni a gonosztól.

2013. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, akkor azokat a progikat hagyom.

Amúgy a tűzfal és a vírusirtó egyaránt Comodo.


Kösz a válaszokat:D

2013. dec. 27. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!