Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom telepíteni a...

Hogyan tudom telepíteni a Windows 8-at?

Figyelt kérdés
Telepítéskor mentem volna a továbbra, de nem engedte, alul pedig egy ilyen hibaüzenetet találtam: "A Windows nem telepíthető erre a lemezre. A kijelölt lemez MBR partíciós táblát nem tartalmaz. Az EFI alapú rendszerekben a windows csak a GPT lemezekre telepíthető"
2013. dec. 27. 15:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve mi a megoldás? A C lemezt amire rakni akartam azt már leformáztam, így nincs rajta operációs rendszer.
2013. dec. 27. 15:21
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, pár napja telepítettem újra a gépet, 63 bites win7-ről 32 bitesre váltottam, és létre hozott a rendszer számára egy 100mb-os F lemezt. Nem tetszett a 32 bites win 7, és ma akartam rátelepíteni a win 8-at, de előtte leformáztam a C lemezt amire telepíteni akartam volna. Formázzam le esetleg az F lemezt is?
2013. dec. 27. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézus Máriám.... szerintem tisztázz le mindent!!

Az egyik dolog, ami zavar, h nem 63 bites a rendszer, hanem 64!!!!!!!!!!!!

Az összes partíciót töröld ki. Ne formázd, hanem töröld! Majd csinálj megint 2 meghajtót. Lesz egy C meg egy D. De egyébként nekem is van egy 3. meghajtóm, a Rendszer számára fenntartott, és látszik is a sajátgépben. De ez van, ne zavartasd magad miatta, majd megszokod. Egyébként nem normális h látszik, de ne bántsd, mert telepítheted megint a rendszered

2013. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!