Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe reader és flash player...

Adobe reader és flash player gondok Sony Vaio laptopon?

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy Sony laptopot. Tegnap, filmet szerettem volna nézni rajta. Kb. 1 percet ment és zöld lett a kép. De csak ahol a filmnek mennie kellet. Vagy azt írja ki elöbb, hogy a flash player összeomlott. Mozzilán, operán és ie-ben is ugyan ez van. Letöröltem, és elkezdtem letölteni az adobe.comról. A letöltés 20% nűl meg állt és kiírta a kapcsolta megszakadt, de közben van net. Miért csinálja ezt? Mással is volt ilyen?
2013. dec. 27. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz nézni egy videót ami flash-ben van feltöltbe pl. youtube, akkor ahol megy a videó jobb klikkelsz és ott vannak a flash beállításai. Ha jól emlékszek nekem a flash-es videókat nem töltöte be régen, de így nekem megoldódott. (Nekem is Sony Vaio-n volt)


Kép: [link]

2013. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!