Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7? többilent

Win 7? többilent

Figyelt kérdés

a telepítésbe belementem azt írja hogy a lemezre nem lehet telepíteni mert a gyártó fontos dolgokat hagyott rajta most szerintetek formázhatom ???

vagy mit kell ??


2013. dec. 28. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

a gyártó semmi fontos dolgot nem hagy rajta :D Ha esetleg a gyárilag vett laposon van rajta a gyári win, azokon szokott lennie rejtett partíció, recovery meg egyéb dolgok, ott lehet h kiírja. De én mindig leformázom, a f...omnak se kell a gyári, olyan lassú mint a bűn.

Úgyhogy indítsd újra a géped, bootoltasd be szépen amiről akarod telepíteni, és igen, formázz le mindent, sz.rd le h mit ír ki. Ha nem engedné, amit kétlek, töröld ki a lemezt, és hozd létre még1x

2013. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi :D
2013. dec. 28. 10:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen le formáztam és azt írta hogy a biosz ba valamit engedélyezni kell az nem tom hogy kell :(
2013. dec. 28. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!