Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azoktól kérdezem akik a...

Azoktól kérdezem akik a T-homtól vásároltak laptopot (win8-as) : nektek sem volt feltelepítve az Office-csomag?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem volt rajta Office-csomag, majd amikor letöltöttem aktiváló kódot kért, ennek állítólag a laptop dobozában kellene lennie, csak hogy én nem kaptam ilyet. Nyáron vettem a laptopot, de eddig nem foglalkoztam vele, mert nem volt szükségem az Officra. Ha ennyi idő után bemegyek a T-Home-hoz szerintetek adnak aktiváló kódot?
2013. dec. 28. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem a T-Homeban laptopot, de biztos vagyok benne, hogy az nem jár hozzá. A számítógépekhez csak operációs rendszert adnak, az van beépítve az árba. Az office-k borsos ára miatt sem szokták beletenni a csomagba. Szóval vagy tegyél fel egy warezoltat, vagy ha fontos a jogtisztaság vagy vedd meg vagy használj ingyenes alternatívát. Pl Libre Office, vagy Open Office
2013. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én meg azt hittem, hogy az automatikisan beletartozik a Windows árába, mert eddig mindegyik gépemet úgy vettem.


Warezoltat már feltettem, de hiába aktiváltam, mindig kiírja, hogy az "office ezen példánya nincs aktiválva". Azért lenne most fontos, mert info házihoz kellene megcsinálnom valamit. Nem tudom, ha warezolt programon csinálon meg és úgy küldöm el a tanárnak, abból lehet valami probléma?

2013. dec. 28. 16:36
 3/3 anonim válasza:
office-t nem adnak hozza, azt nekem kell megvenni. De van egyhonapos ingyen tesztje, toltsd le azt addig
2013. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!