Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van aki nem használ reklámblok...

Van aki nem használ reklámblokkolót netezés közben?

Figyelt kérdés
Mindig is használtam ezt a hasznos kiegészítőt. Kikapcsoltam, és egy db.-ig nem használtam. Mindezt kíváncsiságból tettem. Érdekelt, hogy milyen lenne, ha nem lenne. Szörnyű volt. Nem is gondoltam volna, hogy mennyire zavaró ez a sok reklám, és felugró ablak.
2013. dec. 28. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc
2013. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan van, aki nem használ. Amíg nem tudtál róla hogy létezik, te sem használtad.
2013. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így igaz, nem használtam, ugyanis nem volt internetem. 9 éve kezdtem el használni a netet, de akkoriban nem volt ennyi reklám a weboldalakon, mint manapság. Úgy 4-5 éve használok reklámblokkolót. Lehet, hogy akkor nem zavart, de most zavart. Elég is volt ez a kis idő számomra.
2013. dec. 28. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem használok reklámblokkolót. :)

Kikapcsoltam a böngészőben a beépülő elemeket (Flash, stb.), a JavaScript-et, és az animált képek megjelenítését. Így nem találkozok egyetlen zavaró, izgő-mozgó reklámmal sem. :) Mellesleg biztonságosabb is.

2013. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rizsaa válasza:
hol lehet azt kikapcsolni exprolerbe?? javat ?
2014. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!