Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Steames Counter-Strike...

A Steames Counter-Strike jobban laggolna mint az NS?

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve CS-zek NS-sel, korábban nem zavart, de most már (mivel már mondható, hogy tudok játszani) egyre gyakrabban fogják rám, hogy csalok, és a pár napos új adminok (van, hogy meg sem néznek), bannolnak. Mivel elég régi gépem van, ezért az NS Cs-t is Software módban játszom (Video beállításoknál nem OpenGL, hanem Software, így jóval pixelesebb, de gyorsabb). Nem tudom nem-e lenne játszhatatlanul laggos, ha a Steames CS menne. Gondolom ott is lehet Software módba rakni, de talán még úgy is laggolna. Azt meg nem szeretném, hogy megveszem, de élvezhetetlen, tehát pénzkidobás lenne. (Persze, új gépre is gyűjtök, de ilyen napi +10Ft gyarapodás, amiből majd csak később lesz valami.)

Gépem: 1Gb RAM, 2.00GHz 1 magos Intel Celeron CPU, 64 Mb I8284G (<--lényegtelen) integrált videókártya, azt hiszem 2002-es alaplap, tehát egy ilyen mai darab!

Köszi



2013. dec. 28. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
CS 1.6-ról van szó, ha nem lenne egyértelmű.
2013. dec. 28. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobban laggolna! Nekem Pentium 4-es pc-m van ( 3Ghz) és a steamos counter strike-be néha-néha laggolok :/


A steamnek kb 50% a cpu használata mikor játszok ;-;

2013. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, és Software módban?
2013. dec. 28. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti kajak megvettétek. PÉNZÉRT?
2013. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem vettem meg hanem tf2-ős cuccokért tradeltem...


Amúgy is! semmi közöd, sincs hozzá, hogy mit vettünk meg ;)

2013. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Déjá Vu válasza:
Én igen megvettem, PÉNZÉRT B*ZMEG! Mert tudod van aki annyira azért becsüli a fejlesztőket és a törvényt, hogy nem lekalózkodja. Az más, hogy játszhatatlan a sok csaló nyomorék NS miatt. Ha az 1.6-ról van szó, de gondolom arról. A többi csnek legalább nincs feltört változata.
2013. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!