Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok telepíteni...

Miért nem tudok telepíteni egy programot? A gép keresi a d3dx9. dll -t, fel telepítettem a DirectX 11-et, meg a System32-be be is tettem ezt a fájlt, és mégse jó!

Figyelt kérdés
(Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert d3dx9.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát.)
2013. dec. 28. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A D3DX9.DLL fájlt nem találja.

Töltsd le és indítsd el ezt a telepítőt:



[link]



Ez le ellenörzi hogy mid van és letölt,telepít minden d3dx9,10,11 DLL fájlt ami hiányzik vagy amiből van újabb verzió.


Ha mégse válna be,amit kétlek én mindég ezt használom és soha nem volt gondom directx-el,akkor a d3dx9.dll fájlt keresd meg a neten és másold be a Windows/System könyvtárba a többi d3dx9 fájl mellé


dll fájlokat én innen szoktam letölteni:


[link]

2013. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Letölteném...

We are sorry, the page you requested cannot be found.

Ezt írja ki.


Az alsó link meg amit adtál, onnan szedtem a d3dx9.dll-t.

Más ötlet esetleg?

2013. dec. 28. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
érdekes nekem megy a letöltés.más ötletem nincs
2013. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja most már én is letudtam tölteni... De viszont ez a direcx exe se segít semmit, ugyan úgy megkapom a hibát. Teljesen nem értem.

Másik textúra csomagoló programnál meg Direct3D-t hiányolja, pedig be tettem a főkönyvtárába, meg a system32-be.

2013. dec. 28. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!