Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtual DJ-ben hogy lehet...

Virtual DJ-ben hogy lehet előre belehallgatni a zene számba?

Figyelt kérdés
Megy egy zene... Szeretnék hozzá keverni egy másikat csak nem tudom hogy hol van az a rész ami nekem kéne és így ugye bele kell hallgatni... De én sehol se találtam hogy hogy kéne a 2. zenébe bele hallgatni! Egyáltalán lehet ilyet?

#zene #Virtual #keverés #DJ #belehallgatni
2013. dec. 29. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát mondjuk a fülhallgatóban szeretnéd hallgatni, hogy mi megy a másik decken? Nos ez csak két hangkártyával működik, sajnos.
2013. dec. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És még olyan sincs ha be van dugva a hangfal és a füles is, nem lehet beállítani hogy azt a zenét hol játssza éppen?
2013. dec. 29. 12:43
 3/4 verrob válasza:
Nem! Mert ugyan úgy 1 hangkártyád lesz akkor is. Ahhoz hogy, szóljon a hangfalból a zene ,meg tudjál bele is hallgatni kell egy külső hangkártya. Már 1000 ft-ért kapsz egy külső usb-és hangkártyát.
2013. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 csatorna kell, azaz két sztereo csatorna

A virtual önmagában vicc, az 100Ft-os kártya szintén.

Vegyél audio 2 dj-t, és traktort. 25 körül van újonnan.

2013. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!