Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem telepíthető a...

Miért nem telepíthető a Windows 8.1 csak a sima 8-as a laptopra?

Figyelt kérdés

Lenovo G505-ös laptopom van, 2 hónapos. A Windows 8 simán felment rá de szerettem volna a 8.1-et. Formáztam a C partíciót erre ezt írta ki a 8.1 telepítése előtt: “A windows nem telepíthető erre a lemezre. A kijelölt lemez MBR partíciós táblát tartalmaz.

Az EFI-alapú rendszerekben a Windows csak a GPT-lmezekre telepíthető.” Hogyan orvosolható a probléma?



2013. dec. 29. 09:53
 1/2 DoWtHen válasza:

Ahogy én tudom a Win8.1-et csak a meglévő Win8-ra tudod telepíteni. Én is így telepítettem

[link]

2013. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiírsz egy parted magic isot havernál, a gépeden bebootolsz róla. Létrehozol egy GPT-t. Előtte archiválnod kell a vinyódról, ami fontos, mert lezúz mindent. Nyilván létre kell hoznod a partícióidat, és végre lehet rengeteg primary.
2013. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!