Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ment az Assassin's...

Miért nem ment az Assassin's Creed III?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el játszani vele,eljutottam addig, hogy Bostonban visszaszereztem a ?kutatást? (azt a ládát) , kimentem a kocsmából,belekezdtem az újabb küldetésbe. Itt abbahagytam a játékot és ha most elindítom ,akkor csak üres slotok vannak. Nincs mentésem. Úgy tudtam autosaves..vagy kell(lehet) benne menteni?(PC n játszok)

2013. dec. 30. 15:35
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A windows 7 nem engedi menteni a fájlokat mivel Win7-ben két mappa alapértelmezetten irásvédett (még akkor is ha rendszergazdaként vagy bejelentkezve) :


C:\Windows

C:\Program Files (64 bites windows esetén a Program Files x86-is)


Ha a fenti mappákba történnek a játék mentések (nagy valószinűség szerint ez áll fent) akkor :


1. Telepitsd máshova a játékot (Ne a C:\Program files hanem D:\Program files vagy C:\GAMES stb)


vagy


2. Ha esetlegesen van a játékban mentési könyvtár beállitás akkor azt állitsd át a C:\Program Files könyvtárról másik könyvtárra.


vagy


3. Inditsd rendszergazdaként a jatékot - jobb egér gomb a programon és futtatás rendszergazdaként


vagy


4. Húzd le az UAC-t : [link] és úgy próbáld.


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, beváltak az ötletek !:)
2013. dec. 30. 16:08
 3/3 Hyku válasza:
Köszönöm szépen a rendszergazdaként indítás sikerült! :)
2016. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!