Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan ingyenes...

Valaki tud olyan ingyenes videó szerkesztőt, akár próbaverziós is jó, amibe képzeletbeli hátteret lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Zene klipet szeretnék csinálni, de eddig nem találtam olyat amibe lehet változtatni a háttereket. Olyan szerkesztőre gondolok, mint némelyik videó klipekben lehet látni, van az énekes, és van egy másik háttér.

Előre is köszönöm!


2013. dec. 30. 17:11
 1/4 tabaki ***** válasza:
A videószerkesztő számára semmit sem jelent, hogy "háttér", ezért nem tud bármit eltüntetni mögüled. Neked kell gondoskodnod arról, hogy a felvételkor a szereplő színeitől jellegzetesen eltérő, egyenletes színű háttér legyen, amelyet a program egyértelműen azonosíthat (blue-box technika). Én a Sony Vegast nem használom, de úgy rémlik, itt a Gyíkon már volt róla szó, hogy megadható benne, melyik színt ne lássa. Ugyanezt a Blender videószerkesztője is tudja valahol, de eddig ezzel a funkciójával nem kísérleteztem. Erénye mindenesetre, hogy ingyenes és jó.
2013. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Ja, hogy egyértelmű legyen: Ezekbe a program számára láthatatlanná tett felületekbe tudod beleszerkeszteni az új hátteret.
2013. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
AVS Video Editor
2014. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Camtasia Studio 8
2014. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!