Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nvidia, letöröltem, mit...

Nvidia, letöröltem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Orogramokat szanáltam, véletlen letöröltem ezt, és akadozik minden amit csinálok.

Rájöttem, hogy köze van a videókártyához, de most mit tudok csinálni?

Számítógépes analfabéta vagyok! Köszönöm az értelmes válaszokat előre is, nagyon fontos lenne!



2013. dec. 30. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Derítsd ki, hogy milyen videokártyád és oprendszered van.

2. Menj fel az nvidia.com-ra

3. Töltsd le a fenti kombónak megfelelő drivert

4. Telepítsd.


Hogyan derítheted ki, hogy milyen kártyád van: Rá van írva. Ha megvan még a doboza, arra is rá van írva.


Oprendszer: Ezt azért remélhetőleg tudod.


Ha a gép laptop, akkor a fentieket felejtsd el. Akkor az alján a kis címkéről olvasd le a típusát, menj fel a gyártó honlapjára, és a típust kikeresve megtalálsz ott minden drivert, az nvidia kártyádhoz valót is.

2013. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt hittem menni fog, de nem.

Nem találok semmit, amit leolvastam:

windows xp

media center edition 2005 sony corporation pcg-7n1m


típus meg sony vaio, és laptop


amúgy köszönöm!

2013. dec. 30. 23:24
 3/4 A kérdező kommentje:
pic.twitter.com/rivoHVLYpd van egy ilyen verzió is...
2013. dec. 30. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:
A pcg-7n1m nem a laptop típusa, hanem a tokjáé. Ha minden igaz, a képernyő mellett/alatt a jobb alsó sarokban talán írja a típust.
2013. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!