Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programok vannak...

Milyen programok vannak Windows 7-s gépre? - amelyek lekapcoslják a hátérban futó programokat. Többi lent.

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint az Androidokon van az Advanced Task Manager(pl. én azt használom Androidon) csak ugye gépre kell nekem ami ténleg működik és nem terheli le jobban a processzor, ramot stb.

#program #Android #processzor #számítástechnika #RAM #software #hasonló mint andoriodon #lekapcsoló #lekapcsolja a háttérben futó programokat
2013. dec. 31. 04:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a JetClean nev progit ajánlom. Szerintem innen le tudod tölteni: [link]


Magyar nyelven is van.

2013. dec. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A háttérben futó programokat a feladat kezelőben tudod kikapcsolni(Ctrl-Alt-Del).Ha a szolgáltatásokra gondolsz amik háttérben futnak start menü keresőbe beírod hogy msconfig ,nyomsz egy entert és kikapcsolhatod a nemkívánatos dolgokat amiket nem használsz. A w7 nem android itt ha ki X-elsz valamit az be is zár.
2013. dec. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!