Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam egy GIF képet email...

Kaptam egy GIF képet email mellékletben. Mit csináljak, hogy rajta a mozgást is láthassam?

Figyelt kérdés
Csak GIF-ben lehet lementeni másként, de ugy sincs mozgás. Továbbküldtem Facebookon, de JPEG lett és nincs mozgás azon sem.

2013. dec. 31. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb klikk a fájlra, majd tulajdonságok. ott a "Módosítás"-nál állítsd be programként valamelyik böngészőt. Az a probléma, hogy a Windows fénykép megjelenítő nem ismeri a GIF-et. De ha átállítod akkor minden bizonnyal jó lesz.

BÚÉK !

2013. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kispofa, még mielőtt hozzáfogok, megkérdeztem az illetőt, honnan szedte le és ime:

[link]


Akkor induljunk ki abból, hogy ez a kép nekem megvan GIF fájl-ban és JPEG-ben is. W7-em van és ha számit alapértelmezetten Chrome, de még az IE és Firefox is rajta van gépemen. Ezek után mit javasolsz?

2013. dec. 31. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval: Simán letöltöttem a szokásos Jobb klikk, majd Kép mentése módszerrel. Majd beállítottam a képen jelzett módon, hogy az IE. játtsza le: [link]

És már nyomban marakodik az a két remek ember. :)

(Amúgy Peti vagyok) :) :)

BÚÉK !

2013. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi megy a dolog. Hogy küldjem tovább FB-ra? JpEGkénk vagy GIF-ként hogy láthassák?
2013. dec. 31. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a Faceebook nem kezeli a GIF et. Illetve csak bizonyos fajtáit.

Gyorsan kipróbáltam. megosztottam a GIF fájlt, de nem mozog, vagyis csak kép -ként értelmezi.

2013. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon rendes vagy, hogy az év utólsó napján is segitettél, megy a pacsi és BUÉK!
2013. dec. 31. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!