Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszeretném tölteni a Bandicam...

Leszeretném tölteni a Bandicamot, tudom hogy az csak 10 percig vesz, de ha letöltöm, addig használhatom amíg szeretném?

Figyelt kérdés
Nincs olyan, hogy pl. : 30 napig használhatom és utána fizetni kell érte? És ezzel a programmal gameplay-eket is lehet készíteni,ugye? Fontos lenne,köszi!

2013. dec. 31. 14:13
 1/1 anonim válasza:

Korlátlan ideig ingyenes, viszont játékokat nem lehet vele felvenni, mert, ha csak nem egy különálló ablakban van, nem veszi fel. Ha játékot szeretnél felvenni, én inkább az Action! nevű programot ajánlom, fel lehet vele venni játékot, asztali képernyőt, és külön hangot is, és ha innen töltöd le akkor ingyenes!(ha rám írsz privátban, és kell a link, akkor elküldöm, ide sajnos nem tudom beilleszteni)

én is innen töltöttem le. Remélem, tudtam segíteni!

2013. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!