Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamen vettem 10 Eurot...

Steamen vettem 10 Eurot véletlenül. Úgy hogy nincs is pénz a kártyámon. Ilyenkór mivan?

Figyelt kérdés

Szóval Steamhoz tettem épp a bankártyám de sajnos Maestro ra nem volt lehetőség... Így csináltam egy PayPal accountot és ahoz tettem a Maestro kártyám és így a PayPalt adtam a Steamhez és véletlenül (tudom hülyén hangzik) vettem 10 Eurot... Mellesleg úgy hogy semennyi összeg nincs a kártyámon ezáltam PayPalen sem... De mégis megkaptam azt a 10 Eurot.

Szóval nem értem hogy most számlát fogok kapni vagy valami hasonlót? Nem nagy összeg csak jólenne tudni mivan ilyenkór?



2013. dec. 31. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi.

Ilyen nem létezik, ha nincs a kártyádon pénz, akkor hibát ad ki.

2013. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ilyen áll a PayPal accountomon nem tudom ez mond e valami...


"PayPal balance: 0 HUF "


Original Transaction

Date Type Status Details Amount

Dec 31, 2013 Payment To WWW.Steampowered.com Completed ... -€10.00 EUR

2013. dec. 31. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A paypal a kártyáról veszi le a pénzt.

Nem hiszem hogy a semmit letudná venni.

Még azt tudom elképzelni, hogy a bankkártyád minuszba van, és azt lefogja vonni a fizetésedből a bank.

2013. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha utolak rá pénzt akkor azt majd leveszi és így rendben lessz a dolog kifizetem.
2013. dec. 31. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!