Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Traktor dj áthúzás segítővel...

Traktor dj áthúzás segítővel probléma?

Figyelt kérdés

szóval mixelgetni szeretnék hobbiként,vagy csak úgy unalmoból,de nagyon szeretem..A lényeg hogy ugye egérrel nemlehet a hang csuszát,egyszerre a 2 oldalt csusztatni...ezért van benne egy olyan segéd eszköz amire rákattintottam még előszőr,és tök jól az egyik csuszát lefele húztam,még a másik arányban halad vele fel...na mais mixelgetni szerettem volna,erre rákattintok arra a segédkomra amivel ez aktiválódik,és mágól elindul a csuszal,csak nagyon lassa és nemtudok beleszabályozni meilyen sebességben váltoson...Ha valaki tudna nekem seíteni nagyon megköszönnöm!!!!

Meg még egy mellékes kérdés,hogy az effekteket hogyan lehet beüzemelni?:Dmert azoksem működnek hibáa rakok be valamit,nem veszek észre semmit.Köszi!!


2013. dec. 31. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!