Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számitógép idnitásakor nem...

APN rider kérdése:

A számitógép idnitásakor nem akarja megnyitni a BIOS-t a gép?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy vettem egy zsir új gépet és nincs rajta operációs rendszer, ezért szertném felrakni rá a Windowst csak az a baj, hogy ehhez belekéne menni a BIOS-ba de akármelyik gombot nyomom inditáskor nem megy bele amúgymeg azt vettem észre mikor a gombot megnyomom akkor a grafikus kártya hütőventilátora leál a grafikus az nvidia gf630gt 4gb, az alaplap pedig gigabyte ga-f2a55m-s1.

2014. jan. 1. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Püföld a DEL-t, ha nem jó, akkor próbáld meg egy PS2-es egérrel, mert lehet az USB Legacy Support nincs engedélyezve.
2014. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha jól látom a "del" gombot kell lenyomni az után mikor elindul a gép.


[link]


amúgy nincsen users manual hozzá???


a kugli a barátod.

2014. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nincs hozzá használati utasitás amúgymeg olvastam már ezt a file-t hogy érted hogy a kugli a barátom?
2014. jan. 1. 15:06
 4/10 vagyokakilehetek ***** válasza:
google :)
2014. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de google-en sem találok valami értelmeset
2014. jan. 1. 15:23
 6/10 vagyokakilehetek ***** válasza:
az adott linken ott a kép is igazolja és a leírásban is ott van. nyomd meg a DEL gombot
2014. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 vagyokakilehetek ***** válasza:
de az F12 a boot menüt is felhozza. ha azért akarod a biost elérni.
2014. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy a delt kel nyomnom de hiába nyomom nem csinál semmit csak ez a hülye grafikusnak a hütőventilátora kapcsol ki ez az egészre a reakciója a képernyő meg nem mutat semmit mintha nem is lenne bekapcsolva a gép de tudom hogy jó a képernyó mert most is azt használom de ha átrakom emere és bekapcsolom az uj gépet akkor meg semit sem mutat
2014. jan. 1. 15:38
 9/10 vagyokakilehetek ***** válasza:
akkor passz, hátha valaki tudja.
2014. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az volt a probléma, hogy a gép hibátlan volt de a VGA kábelvalamiért nem volt jó ehhez vettem egy másikat ée rögtön elkezdte abálni a biost és utána minden mást :D
2014. febr. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!