Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bármilyen AMD grafikus kártyáh...

Vulkanjoe kérdése:

Bármilyen AMD grafikus kártyához le lehet tölteni a Catalyst Software Suite 13.12-es verzióját?

Figyelt kérdés
Nekem egy Ati Radeon HD4850-es grafikus kártyám van, és a Catalyst Control Center 13.9-es verziója van fent, mert ez az utolsó verzió, ami még támogatja a kártyámat. Arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne akkor, ha én letölteném mindig a legis legújabb Catalystet? Az AMD oldalán mindig ki kell választani a grafkártyámat, és ami ahhoz kompatibilis, azt mutatja meg. De mi van akkor, ha én leszedem a legújabb Catalystet? Működni fog? Jah, és a jelenlegy Catalystből folyton eltűnik az OverDrive lehetőség. Szeretek benne állítgatni, de minden újraindulás után eltűnik a menüből, sőt, nem is tűnik el, de amint rákattintok, kidobja azt a hülye listát h elfogadom e a feltételeket, majd ezt követően kidob a kezdőoldalra. Muszáj újratennem mindig a Catalystet, ha babrálni akarok az overdrive-ban. Mitől van ez?
2014. jan. 1. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!