Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 nem akar elindulni,...

Mrs.Nobody kérdése:

Sims 2 nem akar elindulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A húgomnak megtetszettek az általam már nem használt Sims 2-es játékok, újratelepítettem őket(alap, éjszakák, évszakok, jó utat). Bent van a gépben a jó utat cd, és amikor rákattintok az ikonra pár másodperc eltelik, és kiírja, hogy a 'the sims 2 launcher működése leállt'. Nem tudom számít-e töltöttem le ZIP fájlban extra hajakat, és ruhákat, de azokkal nem csináltam semmit, csak le lettek szedve. Töröltem őket lomtárból is (hátha azzal van a baj) de így se indul a játék. Mit tegyek? Segítsetek légyszi! Köszönöm előre is!

#működés #leállás #program #nem indul #Sims #Sims 2 #launcher leáll #sims2 launcher #sims2 launcher működése leáll
2014. jan. 1. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti Crackeld és hátha menni fog
2014. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is pont ezek a kiegészítők lesznek meg.

Lehet, hogy a géppel van a baj.

De a Simsel amúgy is mindig sok baj van.

2014. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2014. júl. 16. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!