Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni Games For Windows Marketplace-be? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap, éppen megakartam volna tekinteni a számítógépemen az Accountom pontjait, amikor éppen ez az üzenet fogadott: [link]


Akármire, rákattintottam, nem tudtam bejelentkezni...

Kérek valakit, ha volt valami változás haladéktalanul informáljon róla, mert nem tudom hogy így befogok e tudni jelentkezni a profilomba, és a játékaim megmaradnak e, vagy nem... Ugyanez a pontokkal is érdekelne...



#Windows 7 #error #login error #Games For Windows Marketplace #Games for Windows Marketplace error #Windows games #Pc Games For Windows Marketlece
2014. jan. 1. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
egyébként jó pillanatnyilag a neted?
2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a legfontosabbat kihagytam, van internet kapcsolat ami szükséges a programnak...
2014. jan. 1. 23:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiváló.
2014. jan. 1. 23:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindent weboldalt 2 másodperc alatt jelenít meg.
2014. jan. 1. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
A hiba lehet az szervergépeiken is...
2014. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég érdekes, mert ez a hiba múlt héten is jelen volt és akkor mondtam azt amit most te is leírtál, hogy biztos csak szerver hiba lesz... Aztán mégsem, mert már vagy 1 hete ennek az incidensnek és még, mindig tart ez az állapot. Ami érdekelne, de a saját számítógépeden be tudsz jelentkezni Games For Windows Marketplace-be?
2014. jan. 1. 23:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, a játékok részét megoldottam. Egy szokásos szerződést kellett elfogadnom, így a játékok probléma mentesen működnek. Viszont az normális, ha a Marketplace-t nem tudom megnyitni?
2014. jan. 2. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!