Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok 18 év feletti...

Hogy tudok 18 év feletti accuntot csinálni?

Figyelt kérdés
Amikor telepítettem a bf-et akkor az origin-be úgy regisztráltam hogy azt adtam meg hogy 14 éves vagyok, így kérte a rendszer a szüleim email címét. És amikor beléptem a battlelogba akkor nem engedte hogy belépjek és azt írta ki hogy 16 év alatt nem használhatom a battlelogot mert korlátozva van a felhasználóm így játszani sem tudok! Mit csináljak?

2014. jan. 2. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Várj. Nem véletlenül van korhatár!

G.

2014. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy noob-bal kevesebb van a szervereken. :D
2014. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló problémám van battleloggal de nem 100 százalék hogy ez miatt egyébként meg valaki nem feltétlen noob mert nem éri el a kórhatárt én idén töltöm majd a 14 et és a 18+ os mw3-ba leverem a 21 éves haverjaimat . a várakozással kapcsolatban meg kb 3 új része fog kijönni a játéknak mire eléri a kórhatárt
2014. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, 3 rész. Addig sem kell 14 éves fejjel nézned, ahogy főbe lövik a társad és nem is kell mészárlást véghez vinned egy rakat civil kárára egy ruszki reptéren.

De ha mással játszanál: az sem szép, ha széjjelbombázol egy rakat nőt/gyereket fehér foszforral.

Nem véletlenül kerül a 18+ a dobozokra!

G.

2014. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg túl sokat törődik a világ "velünk" mért nem lehet az csak figyelmeztetés értékű hogy vérengzés van benne és amúgy meg rá lehetne írni a kib*sz*tt több tízezres játékra a boltban hogy ne vedd meg k*cs*g ha mert nem jó ha nem vagy elég idős mert ha még letöltöm az okés de én fizettem az eredeti játékért amiben még egy kiegészítő is van és akkor nem játszhatok vele ezért még legszívesebben perelnék is aki meg akar játszani az ilyen játékokkal az úgyis fog mert úgyis ki tudják ezt játszani ha tudtam volna én is egy olyan origin acc-ra rakom a játékot amiben 40 éves vagyok istenem
2014. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd felnősz és -remélhetőleg- megjön az eszed.

G.

2014. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"amúgy meg rá lehetne írni a kib*sz*tt több tízezres játékra a boltban hogy ne vedd meg k*cs*g"


Hülyeség amit írsz, a játékokon FEL VAN TÜNTETVE, milyen korosztálynak szánják, a dohányboltban is 18 év felett vásárolhatsz csupán, mégsem zárnak ki onnan, beléphetsz attól függetlenül.


"én fizettem az eredeti játékért amiben még egy kiegészítő is van és akkor nem játszhatok vele ezért még legszívesebben perelnék is"


Miért vennéd meg, ha nem neked való? Megint a cigire kell példáznom, megveszed és megdöglesz rákban, akkor anyádék pereljék a dohányterjesztő cégeket?

Ahogy G. írta, kicsit még fejlődnöd kell agyilag, aztán gyere szájaskodni, teljesen haszontalan érvekkel rukkoltál elő.

2014. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha nem tudtok semmit akkor ne írjatok ide, főleg ne hülyeségeket

"egy noobbal kevesebb van a szervereken"

Egyébként meg felhívtam a Magyarországi AE-t és átírták a koromat!!

2014. jan. 7. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
krisi hogyan csináltad el tudnád nekem magyarázni , a szüleid vették fel a kapcsolatot vagy hazudtál nekik vagy hogy ?
2014. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!