Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történik akkor ha újra...

Mi történik akkor ha újra "aktiválom" a Windowst? Tanulság: szerintem sose add más kezébe a géped.

Figyelt kérdés

Totálisan nem vagyok egy számítógép guru ezt itt most leszögezném. Egyik ismerősöm aki elméletileg ért hozzá- gyakorlatilag most már kételkedem benne - megszólt hogy nem eredeti Windows van a gépemen a termék azonosító láttán.(?? számomra érthetetlen ezt hogy) Addig addig kutakodtam hogy a gépem hátulján megtaláltam a matricát a 25 jegyű kóddal. Na azt beírta a kulcs módosítása helyre és most olyat ír ki hogy "3 nap az automatikus aktiválásig. Windows aktiválása most" -de ha erre kattintok akkor meg azt írja ki hogy a begépelt termékkulcs nem megfelelő az aktiváláshoz és felajánl ilyen telefonos rendszr használatot online kulcsvásárlást vagy más kulcs megadásának lehetőségét.

Most igazából mi fog történni? :|


2014. jan. 2. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gonosz akarnék lenni, akkor rosszat írt be, a tiéddel meg aktiválta a sajátját...


Passz, ha biztos azt írtad ami a gép hátulján van - figyelj a "nulla" és az "O" betű illetve a kis "l" illetve 1-es helyességére is - akkor aktiváld loaderrel. Google...

2014. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha már egyszer aktiválva volt ez a kód rajta...? vagyis gondolom mert vásárlás után működött rendesen a gép
2014. jan. 2. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Pláne! Eddig jó volt, aztán beleültette a bogarat a füledbe, hogy " nem eredeti Windows van a gépemen a termék azonosító láttán", ami a termékkulcsból tényleg nem derül ki, aztán módosította a kulcsot és azóta nem jó az eredetivel sem. Nagyon érdekes... :)
2014. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elcsórelta a termékkulcsodot

ha addig jó volt minek kellet elrontani?

2014. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!