Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon gyorsna kellene a...

Nagyon gyorsna kellene a segítség. Letöltöttem egy Picasa3 nevű programot, hogyan tudnám törölni?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy az össze skép formátumát átírtaaz összeset teljesen, és a picasa3-omban lévő képek is törlödni fognak, ha a picasát is törlöm? És hogyan tundám visszállítani a képek formátumát az eredetibe? Azzal hogy törlöm , nem teszek kárt egyik fényképben semm??

2014. jan. 2. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
formátumát?
2014. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen
2014. jan. 2. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:

nem értem ... a formátum a méret, felbontás, stb ... ezeket nem írja át


a kiterjesztését sem


akkor mit?

2014. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha a rendszerben írta át, hogy mostantól ha a képre kattintasz akkor a Picasa nyissa meg, akkor több lépés a megoldás


- uninstallálod (ha a saját programkönyvtárában nincs olyan, akkor a vezérlőpult/programok telepítése/törlése

- aztán rámész sorban egy-egy különböző kiterjesztésű képre (jpg, bmp, stb), jobb egér és tulajdonságok, és mindegyik fajtán külön beállítod, hogy mihez rendeled hozzá (milyn progi nyissa meg) ... bonyolult?

2014. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
denálam átírta, az összes képet eddig microsoft office picture managere formátumban volt , msot a picasa át írta valami másba
2014. jan. 2. 17:48
 6/12 A kérdező kommentje:
csak nem értme hogy kell uninstallálni!!
2014. jan. 2. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:

grrr

régen még az első picasát használtam, azóta nem, de értsd már meg, hogy csak saját magához rendelte a képek megnyitását


csináld meg amit fent írtam (a képek nem fognak törlődni)

2014. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vezérlőpult/programok telepítése/törlése
2014. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tehát törlöm a programot?

bocsi, én az ilyenkehz holt hülye vagyok köszia a türelmet.

2014. jan. 2. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:

vezérlőpult/programok telepítése/törlése nem sima törlés, hanem uninstal ... ha rámész a menüre, akkor kapsz egy ablakban egy listát ... ott megkeresed a picasát és az eltávolítását választod


aztán rámész az intézőben egy-egy kép típusra, jobb egér, tulajdonságok és ott beállítod azt amivel eddig megnyitottad a képeket

2014. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!