Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A WINDOWS XP home telepítése...

A WINDOWS XP home telepítése közben áramszünet miatt leállt a gép. Hogyan lehet folytatni, vagy inkább újra kezdeni a telepítést egy másik (XP professional) programmal?

Figyelt kérdés

#XP telepítés #XP telepítés hiba #XP telepítés leállt áramszünet miatt #XP telepítés folytatása áramszünet #hogyan folytassam XP telepítést #XP telepítés újrakezdése
2014. jan. 2. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Berakod a lemezt és újra kezdődik az egész előröl..

Vagy valami gond van,hogy ez nem megy?

2014. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tabaki ***** válasza:
A probléma okát már tudjuk. De mi a probléma?
2014. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Így van. Boot, partíció formázása és kezded megint...
2014. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kezd az egészet előről, másképp nem fog normálisan működni
2014. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha bekapcsolom, minden áron a megszakadt WIN-t akarja folytatni, írja, hogy valamilyen fájl nem található... De én egy másikat akarok rátenni, nem azt, ami félbeszakadt. Azt hogy kezdjem előlről?
2014. jan. 3. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Úgy hogy bootolsz a telepítőlemezről és azt nem fogja érdekelni, hogy mi van a vinyón...
2014. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megszakadt a WinXP telepítése, mert kikapcsolt a gép. Most bekapcsolás után ez a kép fogad:

[link]


Ha okézom, nem történik semmi... Hogyan kezdhetem újra a telepítést?

2014. jan. 3. 23:39
 8/11 tabaki ***** válasza:
Nehéz elhinnem, hogy bootolás közben sehol sem adhatod meg, hogy új telepítést kérsz a régi folytatása helyett. Szerintem arra is van mód, hogy előtte formattáld a C meghajtódat, hogy eltűnjön róla minden, ami eddig volt. Az sem ártana, ha ellenőriznéd a lemezek épségét, gondolom, chkdsk-kel, de emlékeim szerint a telepítő ezt amúgy is megteszi. A szavaidból nekem egyáltalán nem világos, hogy pontosan mit csinálsz, próbáld meg részletesebben leírni. Én ugyan az ősidőkben telepítettem Windowst utoljára, de talán másnak lesz tippje, ha van némi rálátása a folyamatra.
2014. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Elméletileg visszarakod a telepítőlemezt és "OK". Ott legalább is ezt írja. Ha nem megy akkor boot és format, írom megint...
2014. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megoldódott, mégpedig úgy, hogy külső optikai meghajtóról kellett újra kezdenem a telepítést, mert a beépített meghajtó nem működött jól. Üdv!
2014. jan. 5. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!