Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt le egyik...

Szal Dávid kérdése:

Miért nem tölt le egyik torrent programom sem?

Figyelt kérdés

Egész eddig nagyon szépen ment a letöltés bármi féle torrent programmal. Az UTorrent felmondta a szolgálatot, gondoltam akkor váltok BitTorrentre. Nos a BitTorrent sem tölt le semmit.

A torrent fájlt 1300-an Seedelik, és azthiszem 5-6-an leechelik(Nem tudom sajnos mi az a leech)

Valaki segítene ebben?



#számítástechnika #retek #as as das #d as #ds s d #d d d dd #d d d d #Torrent BitTorrent nem tölt #nem seedelt
2014. jan. 3. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kattints a kliensben a torrentre (ami nem tölt) jobb egér gombbal, válaszd a tulajdonságok opciót és ott alul van egy olyan hogy További beállítások, na az alatt a Kezdő seed mellől vedd ki a pipát. Nekem ez lenne a tippem.


Remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen a net szolgáltatód?

Elképzelhető, hogy lekorlátozott az ISPd.

2014. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem T-Home a szolgáltatóm, és 10mb/s-es netem van.
2014. jan. 5. 01:30
 4/4 A kérdező kommentje:
be sem volt pipálva, és sajnos nem is lett jó :(
2014. jan. 5. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!