Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem "csörög ki" a Skype...

Miért nem "csörög ki" a Skype a Win 8-ban, ha meg van nyitva?

Figyelt kérdés

Tehát ha a bal oldali megnyitott alkalmazások között van a Windows 8-hoz fejlesztett Skype, de éppen mást használok, pl. böngészek, tehát nem vagyok közvetlenül benne, akkor nem ad hangot, csak akkor veszem észre a hívást, ha direkt bele lépek a Skype-ba. Hol tudom úgy beállítani, hogy jelezzen??? Mert a hagyományos tálcás oldalon semmi értesítés nem jelenik meg a Skype-ról, ez elég kellemetlen.


Egyébként rendesen működik.



2014. jan. 3. 10:40
 1/3 asdelmagad666 ***** válasza:
skypeban bal sarok beállítások és ott elméletileg amúgymeg egy rakat szar a win8as skype de van sima asztali is win8ra inkább azt használom én is
2014. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A jobb felső sarokban van (ha arra gondolsz) csak azt nem értem, hogy miért nem lehet ott beállítani azt, hogy a tálcán is megjelenjen, mint minden rendes Windowsban????
2014. jan. 6. 16:55
 3/3 asdelmagad666 ***** válasza:

igen igen jobb sarok XD bocsi

[link]

itt van a jó öreg skype ami eddig is bevált minden windows alatt ez nem vmi régi fos buherált cucc ez is jó a win8 hoz csak ez az asztali verzió

2014. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!