Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skyrim-ozók figyelem! Mit...

Skyrim-ozók figyelem! Mit jelent az, ha megyek és egyszer csak ki írja a játék bal felső sarokban hogy, forr a vérem, és vörössé válik 5 másodpercre a képernyő? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Éppen éjfél tájt, megyek a városba és egyszer csak egy nagyszerű sikoly szerű hang fogad meg egy 5 másodpercig tartó vörös képernyő... Mondom is, éppen magamba: - Mi a sz*r ez?!

És aztán eltűnik. Mondtam is, hogy: - Lehet hogy csak most az egyszer jelenik meg, lehet hogy nem fog soha többé...

Aha, a lósz*art, nem.

Majdnem minden este megjelenik, és ettől a rideg, irritáló hangtól majd kiesek a székből.

Kérlek mondjátok el, hogy mi illetve ki miatt írja ezt ki. Mert ez csak egy karakteremnél van. És mivel lehet ebből a baromságból kigyógyulni?



#játék #Skyrim #Skyrim segítség #Skyrim forr a vérem #Skyrim sikoly
2014. jan. 3. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkaptad a vámpirizmust. Beszélj egy kocsmárossal a pletykákról és adni fog egy küldit.
2014. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. jan. 3. 23:13
 3/4 anonim válasza:
Akarsz vámpír lenni vagy nem? te döntöd el ha akarsz(nem ajánlom)akkor várd meg amíg az leszel(78 játék óra)ha nem akarsz egy boltban vegyél cure disease potit vagy imátkoz.
2014. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, imádkoztam már, megoldódott... Természetes, hogy nem akarok vámpír lenni. Borzalmas, annak lenni... Bár, már a leírásban sem írtam róla szépeket... De azért, kösz... A potis dolgot erről nem tudtam. Megy a zöld neked is!
2014. jan. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!