Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a Windows 7 Letölthető már...

Az a Windows 7 Letölthető már ami most jelent meg (végleges) 2009 November 22. -én?

Figyelt kérdés
Ha le lehet már tölteni és tudja valaki hogy honnan Légyszi küld linket?? (a magyar lenne a legjobb ,de ha nincsen jó az angol is)
2009. nov. 29. 10:08
 1/9 anonim válasza:
Szerezz meghívót egy jobb torrentoldalra és tiéd az élmény... Mondjuk én már kb. 1,5 hónapja használom a véglegest.....
2009. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Letöltötted? (én letöltöttem valami Windows 7 ultimate-t ki is írtam CD-re csak még nem merem lecserélni mert lehet hogy az a változat gagyi...:S és nem rég olvastam hogy a Fullon Végleges verzó November 22.-én jelent meg (Nem tudom...:s)
2009. nov. 29. 10:34
 3/9 A kérdező kommentje:
(azért nem merem lecserélni mert Eredeti Windows Vista-ám van amikor vettem a gépet rajta volt jogtisztán
2009. nov. 29. 10:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Október 22 volt a nemzetközi (angol) verzió megjelenése és október 31 a magyar nyelvű Win7 megjelenése.

És igen, jobb torrentoldalakon már hetekkel (hónapokkal...) korábban fent volt/van. A jobbnak tekintett oldalak zártak, meghívósak, ha lenne sem küldenék meghívót ismeretlennek.

Ja, és nincs hozzá tartósan működő feltörés (aktivátor).

2009. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És a torrent fájlt el tudnád küldeni légyszííí?

Fogom seed-elni meg minden néztem ***** ott vannak de nem bízok bennük



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 29. 11:50
 6/9 anonim válasza:
Bocs,de én nem... Amúgy érdekes az az aktiválás,mert nekem iso-ban volt kiírva,elindítottam daemonban és minden ment magától,ha megnézem a vezérlőpultban,nem próbaverziónak van fennt,hanem szépen beregelt verzióként s szépen frissítget is mindíg.Angol nyelvű volt,tehát install után csak magyarítani kellett. Egyébként nem tudom,hogy ha egyszerűen hivatalos winként kezeli a M.soft szerver,akkor hogyan is deaktiválnák a jövőben ?! Szerintem ez csak egy nagy marhaság,a gyártó tevhitet terjeszt és ijesztget,hogy inkább szaladjon mindenki megvenni pézért az Ő jogtiszta szoftverét.... Érdekes,hány millió XP és Vista fut így már hosszú-hosszú ideje,majd megint pont ezzel foglakoznának,mi ?! Áhhhh....
2009. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

30 napig használhatod, annyi időd van aktiválni a windows. Addig erdetinek veszi...


A kérdezőhöz: ha Magyarország egyik legnagyobb (/legjobb) torrent oldalában nem bízol, akkor miben bízol meg???

2009. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
9:27-nek-már több mint 30 napja használom,nem rc,hanem az amerikában jóval hamarabb megjelent végleges verzió,magyarítással.Windows Ultimate. A kérdezőnek-nCore-ról nyugodtan !!!!!
2009. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi csak az a baj hogy sok van és nem tudom melyiket töltsem le :S
2009. nov. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!