Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol töltsek le Hangkártya...

Hol töltsek le Hangkártya drivert ehhez Realtek ALC660/861 @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [B-0]?

Figyelt kérdés
nincsen hang a gépemen mar nagyon reg ota es aztmondtak hogy hianyoznak rola a driverek na szoval a fent megemlitett hangkártyához a szeretnék dribert leszedni de sehogyse tudom megtenni! nemtalalok egyaltalan hozza drivert! valaki segitsen nekem!!!!!

2014. jan. 3. 19:20
 1/3 claidheamohmor ***** válasza:

Ez, ha a szimatom nem csal, alaplapra integrált hangvezérlő.

A legjobb eredményhez tudnunk kéne az alaplap gyártóját, típusát és verzióját. Ezt legbiztosabban úgy állapíthatod meg, hogy lebontod a gépház oldalát, és megnézed az alaplapot. Az esetek nagy többségében rá van nyomtatva.

Aztán azt is tudnunk kéne, milyen operációs rendszert használsz (Windows 7, Vista, XP, vagy valami régebbi, valamilyen linux, esetleg egyéb)

Ha ez megvan akkor talán tudunk ötleteket adni.


Addig is itt egy link, XP-s driverhez: [link]



Ha nagyon nem megy, akkor kérj meg valakit, aki ért hozzá.

(Alaplapi hangvezérlőknél egyébként első körben érdemes megnézni a BIOS-ban, hogy a gép előző gazdája nem tiltotta-e le)

2014. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nézd meg még meg köszönni se tudta :d
2014. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én viszont megköszönöm mert nekem nagyon sokat segített!
2016. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!