Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet a microsoft office...

Hol lehet a microsoft office 2013-mat leszedni hivatalosan magyarul?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Office 2013 vagy az Office 365 letöltése vagy adathordozón való beszerzése:

[link]

2014. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, tudtok mondani olyan termék kódot (25 jegyú) ami biztosan jó?
2014. jan. 3. 21:11
 3/5 tabaki ***** válasza:
2014. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mi ez a libreoffice?
2014. jan. 3. 23:53
 5/5 tabaki ***** válasza:

A LibreOffice egy ingyenes office-program, gyakorlatilag helyettesítheti az MS-Office-t, sőt, alaphelyzetként beállíthatod rajta az MS-Office formátumú mentéseket. Illik elmondanom, hogy többek véleménye szerint adódhatnak bizonyos formázás-béli eltérések, ha az egyik program fájljait a másikba olvasod be, de én ezt rendesen formázott dokumentumoknál sohasem tapasztaltam. A program megjelenése konzervatívabb a mostani MS-Office-énál (ezt én az áttekinthetősége miatt inkább erényeként könyvelem el), de nagyon hasonló a kezelése, és a tudása is naprakész. Hacsak valami egészen egzotikus szerkesztési fortélyra nem vetemedel, szerintem tökéletesen helyettesíti az MS-Office-t (erre hozták létre), és mint említém, teljesen ingyenes, jogtisztán használható.

Ugyanez érvényes az OpenOffice-ra is, azzal a megjegyzéssel, hogy most a kettő közül inkább a LibreOffice-nak áll a zászló. A két program nagyon hasonló, tulajdonképpen ugyanaz. A LibreOffice az OpenOffice-ból ágazott le a teljes szabadság nevében, miután az utóbbit több nagy vállalkozás (Novell, Oracle, most pedig az Apache) vette a védőszárnyai alá.

2014. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!