Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ről 8.1-re megéri-e...

Windows 7-ről 8.1-re megéri-e frissíteni? Miben jobb, vagy rosszabb az 8.1 a 7-nél?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg. mind 2 jó rendszer.

hogy miben jobb? szerrintem semmiben ha csak nem vesszük azt előnyösnek hogy az élő csempééke könnyebb kezelni az e-maileket vagy hogy dizájnosabb. meg gyorsabb a boot. de nem mondanám hogy jobb.

2014. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Driver alul támogatottság, nem a legújabb programok, játékok esetén problémák léphetnek fel (de a legújabbak esetében is, pl. skype)

Asztali felhasználási szinten macerás táblagép használati mód.

(persze ha érintő kijelzős géped van akkor ez elég jó)

Könnyedén össze omlik, és olyankor helyre állításért könyörög, vagy csak simán fekete kijelzővel indul...


Előnye: állítólag pár százalékkal gyorsabb mint 7 -es.

(mondjuk nekem eddig csak gyorsabban sikerült össze omlasztanom, mint bármi mást)

2014. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Akkor eddig 2:0 a 7 javára. Várom még a véleményeket :)
2014. jan. 3. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már maga az idő elpazarlása sem éri meg hogy lecseréld a jól működő 7-est.
2014. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a 8.1-et használom de nincsenek vele kompatibilitási pro blémáim,és a 8-as win7-en alapul szóval a programok 98 %-nak kell rajta futni ésszerintem nagyon jó rendszer a 8.1.igaz a start menü maradhatott volna de én nem csinálok belőle problémát,már megszoktam és meg is szerettem ahogy van úgy hogy csak ajánlani tudom :) sok sikert a döntéshez
2014. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szeretem a nyolcad ugy is visza fogják rakni a start menüt a rendszerbe szeptember 9 én most szeptemberben és a lessz videókártya egy jó erős windows 8.1 rakok fel mert sokkal gyorsabb mint a windows 7 . megéri váltani sokkal nagyobb a biztonsága mint bármelyik windows nak PL van benne UEFI meg illyenek !
2014. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!