Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 elfutna ezen a gépen?

Worest kérdése:

Windows 7 elfutna ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik Windows 7 futna el ezen a gépen? Játékra használnám(Fallout 3, stb.) Meg azért lenne fontos, mert olvastam, hogy a drivereket magától feltelepíti(felismeri)

Intel Pentium 4 1.80ghz 1.82ghz

2.25GB RAM.

Ati Radeon HD 4670 Series.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 4. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Felteheted, de nem éri meg...

Feltétlenül kell az a 7? Mert az egymagos procidhoz szerintem egy XP jobban passzolna... Meg gondolom a RAM-od se a leggyorsabb...

2014. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
magha win7 menne rajta de nics értelme rá rakni....
2014. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 magos, 1.80, és 1.82 ghz.
2014. jan. 4. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
A pentium 4 nem 2 magos, már bocs. + meg sincs a Fallaut gépigénye neked. Ahhoz 2.4 Ghz kéne. De ha még el is fut akkor szerintem XP-n jobban megy, de te tudod...
2014. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy én vagyok a hülye, de akkor miért van ott 2 órajel? 1.80ghz és 1.82ghz.
2014. jan. 4. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán felmenne rá, akkor is nagyon lassú lenne ezzel a géppel a Windows7. XP áprilistól nem kap támogatást, nem érdemes feltenni. Mit tehetsz? Veszel egy két magú procis gépet, legalább 2 GB memóriával. Ilyet olcsón, használtat cégtől érdemes beszerezni. [link]
2014. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan maradj az XP-nél,sokan így vannak és lesznek is ezzel.Nem mindenki tudja lecserélni oly hamar a gépét (bár van aki nem is akarja míg jól működik neki)

Támogatás ide vagy oda,sokan fogják továbbra is használni.

2014. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!