Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a hangomat skypen? JIGSAWOSRA :D

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már a clown fish-t de nem működött vagy én voltam béna :D tudtok nekem mondani hasonló programot?? Lehetőleg ingyenes legyen :D

2014. jan. 4. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

tudok egy egyszerű programot (az egyetlen ami bonyolulttá teszi, hogy egy másik program is kell hozzá, ami már nem egyszerű :D )


a hangtorzító: funnyvoice

a másik program: virtual audio cable (későbbiekben VAC)


recept:

a VAC vezérlőpultján be kell állítani egy virtuális hangeszközt

a VAC többi programjával nem kell foglalkozni, arra most nincs szükség

megnyitod a windows hangbeállításait, és a rögzítőeszközöknél beállítod alapértelmezett kommunikációs eszköznek a line 1-et (vagy virtual audio cable 1, vagy akármi más aminek 1 a vége, nem tudom mit fog kiírni :D )

ezek után nincs más dolgod, mint elindítani a funnyvoice-t, beállítod bemenetnek a mikrofont, kimenetnek a line 1-et, elindítod, és ott tudod állítgatni a pitch-et. ha jól sejtem, neked lefelé kell eltekerned egy kicsit, de ilyenkor azért mégis csak segítségedre lehet a VAC egyik programja: a kettő közül valamelyik audiorepeatert megnyitod, beállítod bemenetnek a line 1-et, kimenet pedig a hangszóró, és elindítod (ilyenkor az eltorzított hangot kell hallanod), ha megvan az ideális beállítás, egyszerűen kilépsz az audiorepeaterből.

FIGYELEM! ha nincs elindítva a funnyvoice az általam leírt beállítással, skype-on nem lesz hangod...


nem pont jigsaw hangod lesz, de szerintem ez is megteszi :)

2014. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huu :D köszönöm a válaszodat :D de szerintem meg sem próbálom :D már ahogy leírtad csak pislogtam ._. :D azért köszönöm :)
2014. jan. 4. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugi, nem olyan bonyolult, a VAC vezérlőpulton amit csinálsz, az kb 2 kattintás, nem kell érteni hozzá. van egy pár beállítás, amit lehet rajta állítani, de jó az alapbeállítás is...

a windows hangbeállításokkal gondolom elboldogulsz: egy kb 5 eszközből álló listából kell kiválasztani, amit leírtam

a funnyvoice meg ilyen rettentő bonyolult :D [link]


a nehezebbik része a szövegértés, azaz mire rájössz, hogy ez a hülye (alias én) mit írt itt össze-vissza

2014. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!