Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEGÍTSÉG! Valaki mondja már...

SEGÍTSÉG! Valaki mondja már el légyszives hogy hogyan tudnak 1 játékot vagy filmet ami 4.7Gb letömöriteni 700Mb-ra vagy még kissebbre is akár?

Figyelt kérdés
1pl:ott van a gta4 12gb a játék de leszedtem 4Gb-ba és működik is!
2009. nov. 29. 16:03
 1/7 anonim válasza:
Szerintem egy filmet ha avi-fájlba átkonvertálod akkor kb 700 MB lesz.
2009. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó erre sztem rájött már mindenki és a játékokat hogy csinálod meg??? (Azt is avi-ba???xD)
2009. nov. 29. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami nemolyan fontos, az kimarad.
2009. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szinte majdnem biztos, hogy egy játékot ami 4.7GB nem tudsz 700MB-ra összecsomagolni. Esetleg szétdarabolod 700MB-os részekre, de egyszerűbb ha 1 DVD-re írod ki, a maradékot pedig egy CD-re.

A filmeknél pedig működik az átkonvertálás AVI formátumba.

2009. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Figyelj tegnap szedtem le a fifa10-et ami 1.2Gb volt kitömörítettem felraktam és működik amúgy a játék 6.7Gb nahm akkor ezt megint hogy oldották meg?
2009. nov. 29. 22:03
 6/7 Hintalow ***** válasza:

Játékoknál általában a következőket szokták kipakolni a kisebb méret érdekében: zenék, átvezető videók, illetve, ha több nyelvű, akkor a felesleges nyelveket, mert az sokat foglal. Ergó minden olyat, ami nem feltétlenül kell a játék működéséhez.

Ilyet házilag nem nagyon fogsz csinálni, mert ehhez nincsenek olyan programok, mind pl egy dvd aviba konvertálásához.

Hogy miért nincsenek? Mert míg egy dvd aviba konvertálásakor mindig ugyanaz a folyamat játszódik le, addig a játékok teljesen különbözőek felépítésben, ezért nem csinálnak rá programot. Megcsinálják a hozzáértők, és kész.

2009. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,végre 1 normális válasz!!!!!!!!:D
2009. dec. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!